Otteluohjelma

 

2020 OTTELUOHJELMA

LAUANTAI 14.3.2020
kello
9:00 Team LN Securitas Kenttä1 M  Lohko A
9:00 TaPU Team Koulukatu Kenttä2 M  Lohko A
9:30 FC Python Ikurin Turbiini Kenttä1 M  Lohko B
9:30 Tahmelan Vesa Next Season Champions Kenttä2 M  Lohko B
10:00 Ilves Ikuisesti Olvi Kenttä1 M  Lohko C
10:00 Naistenpankki RTS Rakennus Oy Kenttä2 M  Lohko C
10:30 Atalan Ilves Team X Kenttä1 M  Lohko D
10:30 Santamonttu Amorin Angelot Kenttä2 M  Lohko D
11:00 Lodjurit FC Bling Bling Kenttä1 N
11:00 Koomat Hockey Cats Kenttä2 N
11:30 Team LN Pub Pikku Pete Kenttä1 M Lohko A
11:30 Securitas TaPU Kenttä2 M Lohko A
12:30 Keijot Ikurin Turbiini Kenttä1 M Lohko B
12:30 Tahmelan Vesa FC Python Kenttä1 M Lohko B
13:00 Jäämatic Olvi Kenttä1 M Lohko C
13:00 Naistenpankki Ilves Ikuisesti Kenttä2 M Lohko C
13:30 Vanha Monttu Team X Kenttä1 M Lohko D
13:30 Santamonttu Atalan Ilves Kenttä2 M Lohko D
14:00 Lodjurit MaDonnat Kenttä1 N
14:00 FC Bling Bling Koomat Kenttä2 N
14:30 Team Koulukatu Pub Pikku Pete Kenttä1 M Lohko A
14:30 Next Season Champions Keijot Kenttä2 M Lohko B
15:00 Ikurin Turbiini Tahmelan Vesa Kenttä1 M Lohko B
15:00 RTS Rakennus Oy Jäämatic Kenttä2 M Lohko C
15:30 Olvi Naistenpankki Kenttä1 M Lohko C
15:30 Amorin Angelot Vanha Monttu Kenttä2 M Lohko D
16:00 Team X Santamonttu Kenttä1 M Lohko D
16:00 Pub Pikku Pete TaPU Kenttä2 M Lohko A
16:30 Hockey Cats MaDonnat Kenttä1 N
16:30 Ikurittaret Lodjurit Kenttä2 N
SUNNUNTAI 15.3.2019
kello
09:00 Securitas Team Koulukatu Kenttä1 M Lohko A
09:00 TaPU Team LN Kenttä2 M Lohko A
09:30 Next Season Champions FC Python Kenttä1 M Lohko B
09:30 Keijot Tahmelan Vesa Kenttä2 M Lohko B
10:00 RTS Rakennus Oy Ilves Ikuisesti Kenttä1 M Lohko C
10:00 Jäämatic Naistenpankki Kenttä2 M Lohko C
10:30 Amorin Angelot Atalan Ilves Kenttä1 M Lohko D
10:30 Vanha Monttu Santamonttu Kenttä2 M Lohko D
11:00 FC Bling Bling Hockey Cats Kenttä1 N
11:00 MaDonnat Koomat Kenttä2 N
11:30 Team Koulukatu Team LN Kenttä1 M Lohko A
11:30 Pub Pikku Pete Securitas Kenttä2 M Lohko A
12:00 Ikurin Turbiini Next Season Champions Kenttä1 M Lohko B
12:00 FC Python Keijot Kenttä2 M Lohko B
12:30 Olvi RTS Rakennus Oy Kenttä1 M Lohko C
12:30 Ilves Ikuisesti Jäämatic Kenttä2 M Lohko C
13:00 Team X Amorin Angelot Kenttä1 M Lohko D
13:00 Atalan Ilves Vanha Monttu Kenttä2 M Lohko D
13:30 Hockey Cats Lodjurit Kenttä1 N
13:30 MaDonnat FC Bling Bling Kenttä2 N
14:00 Lohko A/1 Lohko B/1 Kenttä1 M VÄLIERÄ
14:00 Lohko C/1 Lohko D/1 Kenttä2 M VÄLIERÄ
14:30 Alkusarjan 1 Alkusarjan 2 Kenttä1 N FINAALI
14:30 Alkusarjan 3 Alkusarjan 4 Kenttä2 N PRONSSI
15:00 Semifinaali 1/1 Semifinaali 2/1 Kenttä1 M FINAALI