Reiskahöntsyjen MM-kisojen otteluaikataulu

Lauantai
9:00 A Radio Fun Huom! TAPU Santamonttu B 9:00
9:25 B NaistenPankki PPY RTS Pappateam B 9:25
9:50 C TahVe Juicen kirjasto Ilves Ikuisesti IKEA A 9:50
10:15 C TeamKoulukatu Hämeenkyrön Hokkarit Olvi Voittovaarit 10:15
10:40 N Hockey Cats Ikea Fc Bling Bling Kohottaret N 10:40
11:05 A  El Reinos HC Reinot Pappateam Santamonttu B 11:05
11:30 B RTS NaistenPankki TAPU PPY B 11:30
12:00 Avajaiset 12:00
12:35 A Radio Fun HC Reinot Voittovaarit Huom! A 12:35
13:00 A Olvi El Reinos Kohottaret Hockey Cats N 13:00
13:25 N Ikea Fc Bling Bling IKEA Hämeenkyrön Hokkarit C 13:25
13:50 C Ilves Ikuisesti TahVe TeamKoulukatu Juicen kirjasto C 13:50
14:15 B Santamonttu PPY Pappateam NaistenPankki B 14:15
14:40 A Radio Fun Olvi TAPU RTS B 14:40
15:05 N Kohottaret Ikea Huom HC Reinot A 15:05
15:30 A Voittovaarit El Reinos Hockey Cats Fc Bling Bling N 15:30
15:55 C IKEA TahVe Hämeenkyrön Hokkarit Juicen kirjasto C 15:55
16:20 C TeamKoulukatu Ilves Ikuisesti 16:20
Sunnuntai
9:00 B Pappateam TAPU PPY RTS B 9:00
9:25 B NaistenPankki Santamonttu HC Reinot Olvi A 9:25
9:50 N Kohottaret Fc Bling Bling Voittovaarit Radio Fun A 9:50
10:15 A El Reinos Huom Ikea Hockey Cats N 10:15
10:40 C IKEA TeamKoulukatu TahVe Hämeenkyrön Hokkarit C 10:40
11:05 B Santamonttu RTS Juicen kirjasto Ilves Ikuisesti C 11:05
11:30 N Hockey Cats Kohottaret NaistenPankki TAPU B 11:30
11:55 B PPY Pappateam Fc Bling Bling Ikea N 11:55
12:20 A HC Reinot Voittovaarit Huom! Olvi A 12:20
12:45 C TahVe TeamKoulukatu El Reinos Radio Fun A 12:45
13:10 C Hämeenkyrön Hokkarit Ilves Ikuisesti Juicen kirjasto IKEA C 13:10
13:35 N Fc Bling Bling Hockey Cats Ikea Kohottaret N 13:35
14:00 välierä M välierä M 14:00
14:30 finaali N 14:30
15:00 finaali M 15:00
15:30 15:30

 

päivitetty 14.3.2017 (la ottelut 10.40 ja 11.05 vaihtoivat paikkaa)

This entry was posted in Yleinen.