Otteluohjelma on julkaistu!

Vuoden 2016 Reiskahöntsyjen MM-kisojen otteluohjelma on julkaistu! Turnaus alkaa la 12.3. klo 9.00 Koulukadun kentällä ja puolustavia mestareita ovat naisten joukkueista NRJ Hockey Cats ja miesten joukkueista Santamonttu. Paras joukkue voittakoon!
Juha Torvinen toimi palkintojen jakajana, Kuva: Anu Laitila

Juha Torvinen toimi palkintojen jakajana vuonna 2014

LAUANTAI 12.3.
kello kenttä 1
09:00 Ikurin Turpiini Tahmelan Vesa
09:25 Radio Fun Reinocasters
09:50 Naisten Pankki Santamonttu
10:15 Olvi Python
10:40 Voittovaarit HC Reinot
11:05 (N) IKEA Kohottaret
11:30 Ikurin Turbiini Team Koulukatu
11:55 (N) Linkosuo FC Picnic Football
12:20 Pappateam Olvi
13:00 AVAJAISET
13:25 Ilves Ikuisesti TAPU
13:50 Naisten Pankki SuperStars
14:15 Reinocasters Juicen Kirjasto
14:40 (N) Kohottaret NRJ Hockey Cats
15:05 Tahmelan Vesa Team Koulukatu
15:30 TAPU Python
15:55 Naisten Pankki Voittovaarit
16:20 Santamonttu SuperStars
kello kenttä 2
09:00 Juicen Kirjasto Team Koulukatu
09:25 IKEA TAPU
09:50 Pappateam Ilves Ikuisesti
10:15 RTS SuperStars
10:40 (N) FC Picnic Football FC Märilyn
11:05 Radio Fun Juicen Kirjasto
11:30 Reinocasters Tahmelan Vesa
11:55 (N) NRJ Hockey Cats  –  IKEA
12:20 IKEA Python
13:00 AVAJAISET
13:25 Voittovaarit RTS
13:50 HC Reinot Santamonttu
14:15 (N) FC Märilyn Linkosuo
14:40 Ikurin Turpiini Radio Fun
15:05 Ilves Ikuisesti Olvi
15:30 IKEA Pappateam
15:50 HC Reinot RTS
SUNNUNTAI 13.3.
kello kenttä 1
09:00 Olvi TAPU
09:25 Python Pappateam
09:50 HC Reinot Naisten Pankki
10:15 (N) Linkosuo FC Märilyn
10:40 Juicen Kirjasto Tahmelan Vesa
11:05 Team Koulukatu Radio Fun
11:30 (N) Kohottaret IKEA
11:55 Olvi IKEA
12:20 SuperStars HC Reinot
12:45 Santamonttu Voittovaarit
13:10 (N) FC Märilyn FC Picnic Football
13:35 Juicen Kirjasto Ikurin Turpiini
14:00 (N) VÄLIERÄ NAISET
14:30 VÄLIERÄ MIEHET
15:00 (N) FINAALI NAISET
15:30 FINAALI MIEHET
kello kenttä 2
09:00 Ilves Ikuisesti IKEA
09:25 RTS Santamonttu
09:50 SuperStars Voittovaarit
10:15 (N) NRJ Hockey Cats Kohottaret
10:40 Reinocasters Ikurin Turpiini
11:05 Python Ilves Ikuisesti
11:30 TAPU Pappateam
11:55 FC Piknik Football Linkosuo
12:20 RTS Naisten Pankki
12:45 Team Koulukatu Reinocasters
13:10 (N) IKEA NRJ Hockey Cats
13:35 Tahmelan Vesa Radio Fun
14:00 (N) VÄLIERÄ NAISET
14:30 VÄLIERÄ MIEHET

 

This entry was posted in Yleinen.